loader image

درباره شرکت پرتو صنعت پاژ

این شرکت به عنوان طراح، سازنده و تامین کننده تجهیزات صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی با همت جمعی از مدیران صنعتی و اساتید دانشگاه با تکیه بر دانش فنی روز و تجارب مهندسی در مشهد مقدس تاسیس گردید. پرتو صنعت پاژ شرکتی دانش بنیان و عضو پارک علم و فناوری خراسان می باشد که در قطب انرژی ایران (منطقه ویژه اقتصادی پارس) دارای دفتر پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش فعال 24 ساعته می باشد.
بنیانگذاران این شرکت معتقدند که بهره گیری علمی از دانش مهندسی معکوس می تواند گامی موثر در رسیدن به خودکفایی در ساخت تجهیزات پیچیده صنعتی باشد. در این راستا چندین سمینار تخصصی نیز توسط این شرکت در محل شرکت های نفت ، گاز و پتروشیمی برگزار شده است.
این شرکت با پیاده سازی نظام کیفی ISO9001:2008 و برخورداری از متخصصین مجرب و امکانات روز شامل سه دستگاه اسکنر نوری سه بعدی، سیستم فتوگرامتری، ماشین آلات فرز و تراش CNC 4 و 5 محور همزمان و تجهیزات کامل ساخت و تست ماشین آلات دوار فعالیت می نماید. شرکت پرتو صنعت پاژ در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات حساس دوار مانند کمپرسورهای اینتگرال گییر، توربو اکسپندر ها ، اسکرو اکسترودرهای واحد های پلیمری و پمپ های سانتریفیوژ پیشرفته، موفق به اخذ تاییدیه دانش بنیان از “معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری” گردیده است.

 

تدوین دانش فنی

نخستین گامهای تدوین دانش فنی طراحی و ساخت تجهیزات دوار در شرکت پرتو صنعت پاژ، با ساخت قطعات یدکی این تجهیزات آغاز شد. پرتو صنعت پاژ در طی سالهای متمادی، به مطالعه و استخراج دانش فنی و تخصصی قطعات مختلف تجهیزات دوار دور بالای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی پرداخته است که حاصل آن، بومی سازی دانش طراحی و تولید این قطعات حساس می باشد. اکنون این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد در حوزه طراحی و تولید و با تکیه بر سال ها تجربه در زمینه تولید قطعات دوار، می تواند پروسه طراحی تجهیرات دور بالای صنایع پتروشیمی از جمله توربوکمپرسورها، توربواکسپندرها و پمپ های سانتریفیوژ را به صورت کامل و با بالاترین کیفیت به انجام برساند. از جمله ویژگی های بارز محصولات این مجموعه، کتابچه جامع طراحی محصول است که شامل تمامی جزئیات و محاسبات طراحی، نقشه های ساخت، مدارک بازرسی و … می باشد.

ارسال این صفحه به دیگران